Rektörümüz Prof. Dr. Yıldız, Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksekokulu'nu Ziyaret Etti

Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız, ilçe ziyaretleri kapsamında Şarkışla ilçesine giderek Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksekokulu’nu ve saha sonra da Şarkışla Kaymakamlığını ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Yıldız ilk olarak Şarkışla Âşık Veysel Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nevzat Balıkçıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Müdür Yrd. Doç. Dr. Balıkçıoğlu, Rektör Prof. Dr. Yıldız ile sohbet ederek Meslek Yüksekokulu hakkında bilgi verdi.

Âşık Veysel Meslek Yüksekokulu hakkında Müdür Yrd. Doç. Dr. Balıkçıoğlu ile görüş alışverişinde bulunan Rektör Prof. Dr. Yıldız daha sonra Meslek Yüksekokulu’nu gezerek eğitim gören öğrencilerle sohbet etti.

-Kaymakam Pektaş’a Ziyaret-

Rektör Prof. Dr. Yıldız ilçe ziyareti kapsamında Şarkışla Kaymakamlığı’na geçerek Kaymakam Akif Pektaş’ı makamında ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Yıldız, Şarkışla ve Âşık Veysel Meslek Yüksekokulu hakkında Kaymakam Pektaş ile görüş alışverişinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Pektaş ise Rektör Yıldız’a teşekkür ederek İlçe ve Meslek Yüksekokulu’nun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kaymakam Pektaş ve Rektör Prof. Dr. Yıldız ayrıca yakın zamanda açılması planlanan ve yapımı devam eden Şarkışla Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu binasını da ziyaret ederek incelemelerde bulundular

  • Haber Tarihi : 04.10.2016

AYLARA GÖRE HABERLER