• twitter logo
  • threads logo

Cumhuriyet Sosyal Bilimler MYO’dan 4’üncü İş Birliği Protokolü

 

Öğrencilerin aldıkları teorik eğitim kalitesinin yanı sıra piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olmaları amacıyla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından meslek yüksekokullarında uygulanan 3+1 sistemi kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (CSBMYO) ile Özen Çağrı Merkezi iş birliği protokolü imzaladı.

 

Rektörlük makamında düzenlenen imza törenine SCÜ Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, CSBMYO Müdürü Doç. Dr. Derya Fatma Biçer, Özen Çağrı Merkezi sahibi Ahmet Özen, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Selçuk Yasin Yıldız katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Rektör Yıldız, “Şirketler ve  firmalarla iş birliğine devam ediyoruz. Bu protokol de Cumhuriyet Sosyal Bilimler MYO’nun hayata geçirdiği dördüncü protokol. Amacımız öğrencilerimizin geleceğine katkı sağlayan çalışmalar yapmak. Bizim için mezun ettiğimiz öğrencilerin iş bulabilmesi önemli. Teşekkür ediyorum, inşallah bu tür çalışmaları daha da çoğaltacağız.” dedi.

 

Özen Çağrı Merkezi Sahibi Özen ise, “Sivas Cumhuriyet Üniversitesi şehrimizin en önemli markalarından biri. Ülkemizin ve şehrimizin geleceğine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. O yüzden Sivas Cumhuriyet Üniversitesi gibi bir markayla iş birliği protokolü imzaladık. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

 Haber Tarihi : 14.09.2021

AYLARA GÖRE HABERLER