• twitter logo
  • threads logo

1. Uluslararası 1. Ulusal Dijital Dünya- Dijital Sağlık- Dijital Ebelik Kongresi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından 19-21 Ekim 2022 tarihleri arasında hibrit olarak düzenlenecek olan 1. Uluslararası 1. Ulusal Dijital Dünya- Dijital Sağlık- Dijital Ebelik Kongresi düzenlenecek. 

 

4 Eylül Kültür Merkezinde hibrit olarak gerçekleştirilecek olan kongre çerçevesinde; Dijital Dünya, Dijital Öğrenme/Dijital Öğretme, Dijital Sağlık ve Dijital Ebelik sunumları gerçekleştirilecek.

 

Dünyada ve ülkemizde yaşanan dijital dönüşüm sürecinin ve etkilerinin multidisipliner olarak değerlendirildiği, bu alanda yapılan çalışmaların ortak bir zeminde sunulabildiği, önemli bilgi paylaşımları aktaracak alanında uzman olan konuşmacıların katılımlarıyla ve lisans/lisansüstü öğrenciler ile buluşabildiği bir bilimsel program sizlerle birlikte olacak.


Ünlü Ekonomist Ramazan Kurtoğlu, ünlü Siber Güvenlik Uzmanı Osman Demircan ve Spiker Beyza Hakan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek kongre kapsamında, Doç. Dr. Sefer Darıcı koordinatörlüğünde ilk kez ‘Dijital Profilleme, Beden Dili ve Yalan Yakalama’, Doç. Dr. Tuba Uçar koordinatörlüğünde ve Dr. Öğr. Üyesi Esra Sabancı’nın uygulayıcı olarak yer aldığı ilk kez ‘Obstetride Sanal Gerçeklik Uygulamaları’ kursları verilecek. Doç. Dr. Sefer Darıcı ‘Dijital Dezenformasyon ve Her Yönüyle Yeni Yasa’ sunumu gerçekleştirecek. Sanal gerçeklik gözlükleri ile ilk kez Sivas Gökmedrese’de zaman yolculuğuna çıkılacak.
 Haber Tarihi : 19.10.2022

AYLARA GÖRE HABERLER