Personelimize Promosyon Ödemesi

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile Yapı Kredi Bankası arasında “Personel Maaş ve Banka Promosyon Protokolü” imzalandı.

 

Geçtiğimiz günlerde Personel Maaş ve Banka Promosyon ihalesi yapılmış, ihaleyi ise 7.700 TL teklif ile Yapı Kredi Bankası kazanmıştı.

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile Yapı Kredi Bankası arasında Rektörlük makamında gerçekleştirilen imza törenine Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız ve Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü  Özgüç Mustafa Eke katıldı.

 

Personelinin hiçbir hak kaybına uğramadan özlük haklarına yönelik çalışmalar gerçekleştiren Üniversite Rektörlüğü, 7.700 TL tutarında maaş promosyon ödemesinin yapılmasını sağladı.

 

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, “Yapı Kredi Bankası Sivas Şubesi ile personelimize yönelik promosyon protokolü imzaladık. Personelimizin bütün haklardan faydalanmasını istiyoruz. Bu çalışmanın hayata geçirilmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Personelimize de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Ayrıca Ülke genelinde yapılan promosyon ihalelerinde en yüksek meblağlardan olan 7.700 TL ücret,  Yapı Kredi Bankası tarafından tek seferde akademik ve idari personel olmak üzere tüm üniversite personeline eşit şekilde verilecek.

 

Yapı Kredi Bankası Üniversite yerleşkesine 15 Haziran 2021 tarihine kadar şubesini açacak olup yerleşkede 5, şehir merkezinde 11 ATM’si ile personelimize hizmet verecek.

  • Haber Tarihi : 27.04.2021

AYLARA GÖRE HABERLER