Unvanı Değişen Akademik Personelimiz İçin Program Düzenlendi

Üniversitemizde akademik unvanları değişen öğretim elemanları için düzenlenen törende profesör, doçent ve yardımcı doçent unvanları alıp atamaları yapılan öğretim üyelerimize Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız tarafından teşekkür belgeleri ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Programa Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Taşkın, Prof. Dr. Mehmet Çimen, Prof. Dr. Ünal Kılıç, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Recep Toparlı, Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Hakan Yekbaş, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Enis Baha Biçer ve unvanları değişen öğretim üyeleri katıldı.
 
Program öncesinde konuşan Rektör Prof. Dr. Yıldız, “Biz kurumsallaşma üzerinde hep duruyoruz. Bizim üniversitemiz için kurumsallaşma çok önemlidir. ‘Burada yıllarca çalıştık, çok mu zordu hizmetlerinizden dolayı bir teşekkür belgesi vermek’ biçiminde eleştiriler alıyorduk. Onun için de böyle bir etkinlik düzenledik. Hem beraber bir yemek yemek hem de böyle bir belgeyi size takdim etmek istedik. Bu tür etkinliklerle hem tanışmış oluruz hem de sohbet havasında birlikte yemek yemiş oluyoruz. Hepinize hayırlı olsun diyor ve tekrar tebrik ediyorum.’’ dedi. 
 
Programa katılan öğretim üyeleri ise uygulamadan memnun kaldıklarını ifade ederek, Üniversitemizde ilk kez böyle bir organizasyon ile karşılaştıklarını ifade ettiler. Öğretim üyelerimiz davetin kendilerine ulaşmasıyla şaşırdıklarını ve mutlu olduklarını söylediler.  
Program, teşekkür belgelerinin ve hediyelerin takdim edilmesiyle sona erdi.
 

  • Haber Tarihi : 02.11.2016

AYLARA GÖRE HABERLER