• twitter logo
  • threads logo

En İyi Reklam Sunumu İçin Fikirler Yarıştı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) İletişim Fakültesi (İF) Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, “Reklam ve Tasarım Dersi” kapsamında, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileriyle Sivas’ta özel bir kolejin kurumsal kimlik ve tanıtım faaliyetlerine yönelik yaptıkları çalışmalarını sundu.

 

SCÜ İletişim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen en iyi reklam ve sunum çalışmasının seçildiği toplantıya İF Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Murat Toksarı ve Dr. Öğr. Üyesi İsmail Demirbağ, Kolej Kurucu Temsilcisi Erdem Er, okul yöneticileri ile öğrenciler katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Toksarı İF olarak paydaş kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmaların devam ettiğini ifade ederek, “Fakültemiz Gazetecilik Bölümü, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ile Yeni Medya ve İletişim Bölümü tarafından verilen derslerin içeriğine uygun, öğretim elemanlarımızın öncülüğünde tanıtım, reklam, haber, iletişim gibi birçok alanda çalışmalar yapılmaktadır. Bu ve buna benzer işbirliklerimiz devam edecek.” dedi.

 

Kurucu Temsilcisi Er ise konuşmasında, “Reklam ve Tasarım Dersi” kapsamında Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünün kolej adına yaptıkları reklam çalışmalarının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek işbirliğinin artması temennisinde bulundu.

 

Konuşmalarının ardından öğrenciler, yaklaşık 1 ay boyunca hazırladıkları reklam ve sunum fikirlerini anlattı.

 

Program sonunda dereceye giren öğrencilere, Dekan Yardımcıları Toksarı ve Demirbağ ile Kolej Kurucu Temsilcisi Er ve Kolej Ortaokul-Lise Müdürü Fatma Tuğba Sağlam plaket verdi.

 

Sonrasında Dekan Yardımcısı Toksarı, Kolej Kurucu Temsilcisi Er ve katkı sağlayan öğretim elemanlarına teşekkür ederek Er’e teşekkür belgesi verdi.

 

Programın ardından dereceye giren öğrenciler ile İF akademik ve idari personeli, kolej tarafından organize edilen yemekte bir araya geldi.Haber Tarihi : 25.01.2023

AYLARA GÖRE HABERLER