• twitter logo
  • threads logo

Atamaları Yapılan Akademik Personel İçin Program Düzenlendi

Üniversitemizde profesör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarına atanan öğretim üyelerimiz için bir program düzenlendi.

Personel Yemekhanesi Protokol Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Ünal Kılıç, Prof. Dr. Mehmet Çimen, Prof. Dr. Ali Taşkın, Rektör Danışmanları; Prof. Dr. Recep Toparlı, Yrd. Doç. Enes Baha Biçer, Yrd. Doç. Oğuzhan Görler, Genel Sekreter Hakan Yekbaş ve atamaları yapılan akademik personel katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız, “Görevde yükselen siz değerli Hocalarımızla bir araya gelmek istedik. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen bu etkinliğimizi önümüzdeki yıllarda daha da geniş hâle getirerek sizler ve ailelerinizle nezih bir ortamda bu şekilde buluşmak isteriz. Sizleri özel olarak davet ettik. Üniversitemiz ve bizler için değerlisiniz. Sizlerden bilimsel anlamda çalışmalar ve bu görevinizi layık bir şekilde yerine getirmenizi rica ediyoruz. Bilimsel çalışmalarınızda bizler sonuna kadar sizleri destekliyoruz. Atamalarınız hayırlı olsun” dedi. 

Programa katılan öğretim üyeleri, böyle bir programı düzenlediğinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Alim Yıldız’a teşekkür ettiler.

Program sonrası Prof. Dr. Alim Yıldız, unvanı değişen akademik personele teşekkür belgelerini ve hediyelerini verdi.
 
HABERLE İLGİLİ VİDEO İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ:
 
youtu.be/td7DkJYdcBc      VİZYON 58
 
 
youtu.be/Ex9s1Xfjm-Q       KANAL 58
  

 Haber Tarihi : 17.02.2017

AYLARA GÖRE HABERLER