• twitter logo
  • threads logo

SCÜ Tıp Fakültesinde “Anadolu İrfanından Bütüncül Psikoterapiye” Adlı Konferans Gerçekleştirildi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ) Tıp Fakültesi ve Üniversitemiz Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü (CÜRAM) iş birliği ile “Anadolu İrfanından Bütüncül Psikoterapiye” adlı konferans gerçekleştirildi.

 

Tıp Fakültesi Behsan Önol Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Alim, SCÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sema Yılmaz, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

 

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hilmi Ataseven yapmış olduğu konuşmada, “ Üniversitemiz Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne yapmış oldukları faaliyetler için ve siz değerli katılımcılara bu konferansı gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim.” dedi. 

 

Konferansta katılımcı Uzm. Dr. Tahir Özakkaş “Anadolu İrfanından Bütüncül Psikoterapiye Ruhsal Kendilik Gelişimi” ve Uzm. Psikolog Savaş Polat ise “Hayatın Öznesi Olmak” adlı sunumlarını gerçekleştirdi. 

 

Konferans sonunda katılımcılara Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hilmi Ataseven ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Alim plaket takdiminde bulunurken CÜRAM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sema Yılmaz ise teşekkür belgesi verdi.Haber Tarihi : 07.12.2022

AYLARA GÖRE HABERLER