KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ

Duyuru Başlangıç Tarihi : 29.08.2018 - Duyuru Bitiş Tarihi : 23.09.2018


 

“Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Ön Lisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği’nin 18 ve 19 uncu maddeleri  gereğince,  Üniversitemiz öğrencilerinin kayıt yenileme ve ders kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

-    Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık ve Veteriner Fakültesi öğrencileri  3-7 Eylül   2018, Eğitim ve Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencileri 10-14 Eylül 2018 ,  diğer öğrenciler ise 17-21 Eylül   2018 tarihleri arasında  alacağı dersleri elektronik ortamda seçecek  ve seçtiği dersleri  öğretimin başladığı ilk hafta içinde  danışmanına  onaylattırarak kayıtlarını kesinleştireceklerdir. Süresi içerisinde ders kayıt işlemlerini yapmayan öğrenci derslere giremez, öğrencilik haklarından yararlanamaz.

 

-         YUKARIDA YAZILI TARİHLER KESİNLİKLE UZATILMAYACAKTIR.

 

 

 

 

 

-   Öğrenciler öğrenim ücreti/katkı payının ilk taksitini  (olan öğrenciler) danışman onayından önce ( 10 – 21 Eylül )  bulundukları illerin Ziraat Bankalarının tüm ATM’lerinden okul numarası ile yatırabileceklerdir. Öğrencilerin yatırmaları gereken ücretler Ziraat Bankası ATM’lerine  okul numaraları  ile girildiğinde  görülecektir.


 

2018 - 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KATKI PAYI - ÖĞRENİM ÜCRETLERİ TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

 

AYLARA GÖRE DUYURULAR