Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

26.05.1962 tarihinde Şarkışla Büyükyüreğil Köyünde doğmuşum, 1984 yılında Sağlık Bilimleri Enstitüsünde memuriyete başladı, daha sonra sırasıyla; 2002-2009 yılları arası Sivas MYO'da Şef, 2009-2010 yıllarında İlahiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri, 2010-2016 yılları arasında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Sekreteri, 2016-2018 yılları arasında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında Daire Başkan vekili,  27.09.2018-02.12.2019  tarihleri arasındaTeknoloji Fakültesi Fakülte Sekreteri ve 03.12.2019 tarihinden itibaren tekrardan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak göreve devam etmekteyim.  Evli ve 5 çocuk babasıdır.