SENDİKA LİSTESİ

  Sıra No   Personel Adı   Personel Soyadı   Birimi
  1   AHMET   COŞDU   KÜTÜPHANE DOK.DAİ.BŞK.
  2   AHMET TÜRKER   TÜZEMEN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  3   ALİ   BOZTUĞ   FEN FAKÜLTESİ
  4   ALİ   ÖZER   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  5   ALİ   TATAR   BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YO.
  6   ALİ CAN   ÜNSAL   TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
  7   ALİ FAZIL   YENİDÜNYA   FEN FAKÜLTESİ
  8   ALİ RIZA   ÖZTÜRK   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  9   AYŞE   ŞAHİN   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  10   BERTAL   KALOĞLU   FEN FAKÜLTESİ
  11   CAHİT   GÜRLEK   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  12   CANAN   KOÇ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  13   CENNET   ARAS   SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
  14   ÇİĞDEM   ŞAHİN DEMİR   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  15   ÇİĞDEM   YEL   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  16   DURSUN   SARAYDIN   FEN FAKÜLTESİ
  17   EFKAN   BAĞDA   FEN FAKÜLTESİ
  18   ERGİN ERTEKİN   YILDIRIM   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  19   ERMAN   AKGÜNDÜZ   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  20   EROL   DÖNMEZ   FEN FAKÜLTESİ
  21   EROL   KARADAĞ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  22   FATMA   GÖK   KANGAL MYO
  23   FATMA   TÜKEN   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  24   FERDA   YILDIRIM   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  25   FETİ   ÖZDOĞAN   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  26   FİLİZ   TEMEL   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  27   FİLİZ   TOLUAY   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  28   GÜLSEREN   ERDOĞAN KANTOS   REKTÖRLÜK
  29   GÜVEN   AKKOÇ   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  30   HALDUN   ESEN   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  31   HALİL   TECER   KÜTÜPHANE DOK.DAİ.BŞK.
  32   HASAN HÜSEYİN   BAŞIBÜYÜK   FEN FAKÜLTESİ
  33   H.NURSEVİN   ÖZTOP   FEN FAKÜLTESİ
  34   HÜSEYİN   İZER   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  35   HÜSEYİN   YILMAZ   YAPI İŞL.VE TEK.DAİ.BŞ. (4-C)
  36   İBRAHİM   AKPINAR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  37   İBRAHİM   ERDOĞAN   TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
  38   İBRAHİM   KILIÇ   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  39   İSMAİL HAKKI   KIZILOLUK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  40   KALİ   GÜRKAHRAMAN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  41   KEMAL   ŞAHBUDAK   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  42   KENAN   POLAT   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  43   LEYLA   KARAKUŞ   GENEL SEKRETERLİK
  44   MEHMET   ESER   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  45   MEHMET NURİ   TURHAN   GÜRÜN MYO
  46   MUKADDER   MOLLAOĞLU   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  47   MURAT   HAZIRCI   ZARA AHMET ÇUHADAROĞLU MYO
  48   MURAT   YÜCEDAĞ   KANGAL MYO
  49   MUSA   SARİ   FEN FAKÜLTESİ
  50   MUSTAFA   KÖSEDAĞ   KORUMA VE GÜVENLİK BİRİMİ
  51   NURCAN   ERDİŞ   GÜRÜN MYO
  52   ÖZKAN   ALAN   YILDIZELİ MYO
  53   PINAR   ŞAHBAZ CANÖNDE   DİVRİĞİ NURİ DEMİRAĞ MYO
  54   RECEP   ERCAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  55   SAVAŞ   DEMİR   TURİZM İŞL. VE OTELCİLİK Y.O.
  56   SERPİL   ERŞAN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  57   SEVDA   HASTAOĞLU ÖRGEN   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  58   SİNAN   ELMAS   ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞ.
  59   SUNA   ARSLAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  60   ŞEKER   DAĞ   FEN FAKÜLTESİ
  61   ŞENOL   BİÇER   FEN FAKÜLTESİ
  62   ŞİRİN   KARAMAN   SİVAS MYO
  63   TANER   EKİCİ   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  64   TERCAN   KANTOS   REKTÖRLÜK
  65   TURABİ   GÜNEŞ   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  66   TURAN   DURUKAN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  67   TURAN   KILINÇ   SİVAS MYO
  68   VEKİL   SARI   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  69   YELİZ   KINDAP TEPE   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  70   YÜKSEL   TALİPOĞLU   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  71   ZEKERİYA   KAPTAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  72   ZELİHA FATMA   KÖSE   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  73   ZUHAL   YURTSIZOĞLU   BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YO.

Listelerde 15/03/2011 Tarihi İtibari ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı 4/B Elemanlar Dahil Olup
Diğer Birimlerde ( Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi vb. ) Çalışan Sendikaya Üye 4/B Personel Dahil Değildir.
KBS' den Maaş yapan birimlerde çalışan personel sayıları dahil değildir.