SENDİKA LİSTESİ

  Sıra No   Personel Adı   Personel Soyadı   Birimi
  1   ABDULKADİR   YÜKSEL   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  2   ABDULLAH   KORKMAZGİL   CUMHURİYET MYO
  3   ABDURRAHMAN   IŞIK   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  4   ABTULLAH   ÇETİN   BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YO.
  5   ADEM   SAKARYA   VETERİNER FAKÜLTESİ
  6   ADIGÜZEL   SOLMAZ   CUMHURİYET MYO
  7   ADİL   ÇELİK   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  8   ADİL   KÖSEOĞLU   TURİZM İŞL. VE OTELCİLİK Y.O.
  9   AHMET   AÇIL   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  10   AHMET   ATAŞ   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  11   AHMET   BOZDOĞAN   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  12   AHMET   KAVAK   KÜTÜPHANE DOK.DAİ.BŞK.
  13   AHMET   KUZUCU   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  14   AHMET NECİP   GÜNAYDIN   REKTÖRLÜK
  15   AHMET SALİH   ŞİMŞEK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  16   AHMET SERVET   ÖZKAN   GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  17   AHMET TURAN   BOYRAZ   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  18   AHMET TURAN   MENGEŞ   GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  19   ALİ   ÇİÇEK   YILDIZELİ MYO
  20   ALİ   KOCABAY   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  21   ALİ   TUNÇ   ZARA VEYSEL DURSUN UY.BİL.Y.O.
  22   ARZUHAN   ÇETİNDAĞ   SUŞEHRİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU
  23   ASUMAN   DÖŞKAYA   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  24   AYDAN   KALELİ   STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞK
  25   AYHAN   ÖZTÜRK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  26   AYLA   HANÇER   GÜRÜN MYO
  27   AYŞE   CERAN   GENEL SEKRETERLİK
  28   AYŞEGÜL   TOY   YILDIZELİ MYO
  29   BİRNUR   YEŞİLDAĞ   SUŞEHRİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU
  30   BURAK   DELİCAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  31   BURAK   DİNÇEL   YILDIZELİ MYO
  32   BURKAY   DİVRİK   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  33   BÜLENT   OTAR   KÜTÜPHANE DOK.DAİ.BŞK.
  34   CEM   GÖKMEN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  35   CENGİZ   KAVAL   GEMEREK MYO
  36   CİHAN   ŞAHİN   FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
  37   ÇETİN   KARAHAN   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  38   DENİZ   ÇELİK   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  39   DENİZ   KARAKURT   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  40   DİDEM   KAYAHAN YÜKSEL   SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MYO
  41   DUYGU   ALTAYLI   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  42   EMEL   TERZİ   GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  43   EMRE   HASTAOĞLU   YILDIZELİ MYO
  44   EMRE BAHADIR   AL   FEN FAKÜLTESİ
  45   ENDER   NALKESEN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  46   ENES   ÖZBAY   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  47   ENGİN   DALÇIN   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  48   ERCAN   GÜLER   ZARA AHMET ÇUHADAROĞLU MYO
  49   ERDOĞAN   ÖNDER   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  50   EREN   YÜCEL   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  51   ERGİN   PEKDEMİR   DİVRİĞİ NURİ DEMİRAĞ MYO
  52   ERGUN   ÇİÇEK   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  53   ERKAN   ARSLAN   YILDIZELİ MYO
  54   EŞREF   ORUCOV   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  55   EYÜP   GÜNDÜZ   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  56   FADİME   İŞCEN KARASU   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  57   FATİH   KÖSE   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  58   FATMA   HASTAOĞLU   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  59   FİDAN   KORALTAN   CUMHURİYET MYO
  60   F.MEHMET   DERVİŞOĞLU   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  61   GÖKHAN   GÜLTEKİN   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  62   GÖZDE   TOPÇU   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  63   HABİBE   ŞAHİN   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  64   HACI AHMET   BEBEK   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  65   HAKAN   BUDAK   SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MYO
  66   HAKAN   OLGUN   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  67   HAKAN   TOPAL   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK
  68   HALİL İBRAHİM   KAYA   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK
  69   HANİFE   ÖĞÜTLÜ   GÜRÜN MYO
  70   HARUN   KARACA   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  71   HASAN   DAL   SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MYO
  72   HASAN   NOYAN   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  73   HASAN   TAĞRAF   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK
  74   HASAN   YILDIZ   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  75   HASRET   YAZARLI   FEN FAKÜLTESİ
  76   HİKMET   YILMAZ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  77   HİLAL   YÜCEL   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  78   HİLAL TUBA   DOĞAN   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  79   HÜSEYİN   ERDİN   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  80   İCLAL   DAĞDEVİREN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  81   İRFAN   ÖZEN   DİVRİĞİ NURİ DEMİRAĞ MYO
  82   İSMAİL   AKKAYA   KORUMA VE GÜVENLİK BİRİMİ
  83   İSMAİL   YURTSEVER   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  84   KAMURAN   ÇİFTÇİ   SİVAS MYO
  85   KENAN   KONUR   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  86   KENAN   TEZCAN   SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MYO
  87   KÜBRA   ERTURHAN   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  88   KÜRŞAD   AYHAN   SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MYO
  89   KÜRŞAD   ÖZKAYNAR   ZARA AHMET ÇUHADAROĞLU MYO
  90   KÜRŞAT   TAYDAŞ   CUMHURİYET MYO
  91   MAHMUT   KORKMAZ   DİVRİĞİ NURİ DEMİRAĞ MYO
  92   MAKSUT   BOZKURT   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  93   MEHMET   KANAK   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  94   MEHMET   SARI   YILDIZELİ MYO
  95   MEHMET   YÜCETÜRK   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  96   MERYEM   GÖKSEL SARAÇ   YILDIZELİ MYO
  97   MURAT   KÜÇÜKCİRİT   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  98   MURAT   SARIBAŞ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  99   MURAT   TAŞ   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  100   MUSTAFA   EROL   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  101   MUSTAFA   ERSOY   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  102   MUSTAFA   TORAMAN   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  103   NAİL   AYDEMİR   PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI
  104   NALAN NİLÜFER   IŞIN   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  105   NEŞE   ARDA ONAR   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  106   NUH   DURNA   FEN FAKÜLTESİ
  107   OKTAY   TETİKTABANLAR   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  108   OLCAY   KAHRAMAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  109   ONUR   EYCE   GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  110   ONUR   TAYDAŞ   CUMHURİYET MYO
  111   OSMAN   KEL   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  112   OSMAN KUBİLAY   GÜL   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  113   ÖMER   ARSLAN   DİVRİĞİ NURİ DEMİRAĞ MYO
  114   ÖMER   OKUR   GENEL SEKRETERLİK
  115   ÖMER   TEMİZKAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  116   ÖMER   YILMAZ   GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  117   ÖMER NABİ   BAYKAL   YILDIZELİ MYO
  118   ÖNDER KÜRŞAT   SARITEPE   HAFİK KAMER ÖRNEK MYO
  119   ÖZAL   KARADENİZ   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  120   ÖZCAN   BATCI   İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  121   ÖZGÜR   KÜRÇER   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  122   ÖZKAN   AYDOĞDU   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  123   PEKKAN   BAŞTAN   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  124   PINAR   DOĞRUYOL   YILDIZELİ MYO
  125   RAMAZAN   AKPUNAR   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  126   RECEP   TOPRAK   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  127   RECEP   TUNÇ   GEMEREK MYO
  128   RIZA   ÖZUTKU   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  129   SABAHATTİN   AKAY   HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ
  130   SADİ   BALKAYA   GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
  131   SAFFET   TOKGÖZ   ZARA VEYSEL DURSUN UY.BİL.Y.O.
  132   SANİYE   TAYDAŞ   SİVAS MYO
  133   SEMRA   ALACA   SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
  134   SERAP   BOLAYIR   ŞARKIŞLA AŞIK VEYSEL MYO
  135   SERAP   BOZPOLAT AYAN   REKTÖRLÜK
  136   SERAP   İNCEÖZ   CUMHURİYET MYO
  137   SERKAN   ERTURHAN   SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
  138   SEYİT AHMET   MUCUR   SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİ.BAŞ.
  139   SONER   DOĞAN   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  140   ŞENAY   KIRGIZ   EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  141   TAHA TUNA   KAYA   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  142   TAHSİN   YÜKSEL   TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
  143   TOLGA   YAĞCI   SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  144   TUNCAY   DİLCİ   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  145   TÜLİN   ALTUN   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK
  146   UMUT UFUK   DOĞAN   SİVAS MYO
  147   ÜLKÜ   YANCI   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  148   VAHİT   DÖŞKAYA   SİVAS MYO
  149   VEYSEL   DEVECİ   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  150   YASEMİN   TAŞKIN   SİVAS MYO
  151   YASİN   TOPAL   İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞ.
  152   YILDIZ   SARIKAYA   VETERİNER FAKÜLTESİ
  153   YILMAZ   AKAL   YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİ.BŞ.
  154   YUNİS   TORUN   MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  155   YUSUF   ÖZGÜL   EĞİTİM FAKÜLTESİ
  156   ZEHRA   GÜNDAR   YABANCI DILLER YÜKSEKOKULU
  157   ZEKİ   ASLAN   PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI
  158   ZİYA   KARAMUKLUOĞLU   STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞK
  159   ZİYA GÖKALP   GÖKTOLGA   İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK

Listelerde 15/03/2011 Tarihi İtibari ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına Bağlı 4/B Elemanlar Dahil Olup
Diğer Birimlerde ( Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi vb. ) Çalışan Sendikaya Üye 4/B Personel Dahil Değildir.
KBS' den Maaş yapan birimlerde çalışan personel sayıları dahil değildir.