ÖSYM SİVAS
ÖSYM SIVAS
Tanıtım
Yönetim
Linkler
Sivas İli Okullar Listesi
Görev Talebi, Görev İptali
Görevlendirmelerle ilgili bazı açıklamalar...
Sınav Binaları ve Sınav Merkezi Krokisi
Sınavlarda Görev Alanlara Hatırlatmalar
ÖSYM 2017 Sınav Takvimi
İl Dışından ÖSYM Görevlisi Olarak Gelenler İçin Kılavuz
İletişim

Duyurular
Duyurular
Görev Talebi, Görev İptali
          GÖREV TALEBİ:

ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda görevlendirmeler doğrudan ÖSYM tarafından yapıldığından, bu sınavlarda görev alabilmeniz, görev talebi için belirtilen süre içerisinde http://gis.osym.gov.tr/ adresinden görev talebinde bulunmanıza bağlıdır. Görev talepleriniz alındıktan sonra, size görev verilmiş ise belirli tarihler içerisinde görevinizi sistemden onaylamanız gerekmektedir. Onaylanmayan görevler doğrudan iade edilmiş sayılmaktadır.

Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz "Görev Talep Formu"nu doldurarak iade görevlerden talepte bulunabilirsiniz. Formun açılmaması durumunda ise gorevtalep@cumhuriyet.edu.tr mail adresine görev almak istediğiniz sınavın bilgileri (Birden fazla oturum var ise oturum bilgisi de eklenmelidir), unvan, ad ve soyad, TC kimlik no ve telefon numaranızı mail olarak bildirmeniz gerekmektedir.   (Telefonla ya da ÖSYM bürosuna gelerek yapılan görev talepleri dikkate alınmamaktadır.)

 

 

  

GÖREV İPTALİ:

Görevli İşlemleri Sisteminden (http://gis.osym.gov.tr/) onaylanmadağınız görevleriniz otomatik olarak iade edilmiş sayılır. Onaylamış olduğunuz görevin iadesi için ise aşağıdaki linkten "Görev İptal Formu"nu doldurmanız gerekmektedir (Onaylanmış bir göreve mazaretsiz gelinmediğinde cezalı duruma düşülmektedir). Formun açılmaması durumunda ise goreviptal@cumhuriyet.edu.tr mail adresine iptal etmek istediğiniz sınavın bilgileri (Birden fazla oturum var ise oturum bilgisi de eklenmelidir), unvan, ad ve soyad, TC kimlik no ve telefon numaranızı mail olarak bildirmeniz gerekmektedir. OSYM bürosuna gelerek iptal formu da doldurulabilir. (Sözlü ya da telefonla yapılan iptal istekleri dikkate alınmamaktadır.)


  

 

GÖREVLİ BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER:

Bina Yöneticileri (Fakülte Sekreterleri, Yüksek Okul Sekreterleri) Ünvan değişikliği gibi bilgileri güncelleyebilmektedir. Yeni göreve başlama, görevden ayrılma, fotoğraf güncelleme ve şifre değişikliği gibi işlemler de Bina Yöneticileri tarafından yapılabilmektedir. Anılan durumlar için görevli olduğunuz birimin Bina Yöneticisine başvurmanız yeterli olacaktır.

 

 
CÜBID - Cumhuriyet Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Yazılım Geliştirme Grubu