Array ( [0] => Array ( [Id] => 18699 [fakultekodu] => 1 [baslik] => DGS EK KONTENJAN KAYITLARI [aciklama] =>

DGS ek kontenjandan Üniversitemize yerleşen öğrencilerin kayıtları 30 Ekim -2 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.   Merkez yerleşkede bulunan akademik birim öğrencilerinin Öğrenci İşleri Dairesine,  İlçelerde bulunan akademik birim öğrencilerinin ise ilgili okul Müdürlüklerine önlisans diploması fotokopisi ve kimlikleri ile müracaat etmeleri gerekmektedir.   
 
Kayıt yaptıran öğrenci daha önce öğrenim gördüğü programa ait ders içeriklerini  (üniversitelerin web sayfasından alınabilir) ve transkriptini yerleştiği Bölüm Başkanlığına teslim edecektir.
 
Staj tamamlama, bütünleme sınavı, tek ders sınavı vb. durumlarda mezun olamayan öğrencilerin kayıtları yukarıda yazılı tarihlerde yapılmayacak,  bu öğrenciler mezun olduklarını belgelemeleri kaydıyla 15 Ocak 2019 tarihine kadar kayıt yaptırabileceklerdir.
 
Normal öğretim programlarına yerleşen öğrenciler herhangi bir ücret ödemeyeceklerdir.  İkinci öğretim programlarına yerleşen öğrenciler ile İLİTAM öğrencileri bulundukları yerlerdeki Ziraat Bankalarının ATM’lerinden Okul numaraları ile öğrenim ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. 
 
[btarih] => 2018-10-26 [starih] => 2018-11-02 [birim] => rektörlük [turu] => 0 [onemli] => 0 [renk] => 000000 [sirano] => 19083 [dil] => tr [sayac] => 52 ) )