Array ( [0] => Array ( [Id] => 16421 [fakultekodu] => 1 [baslik] => Panel: 'Ekonomide Kadın Gücü' [aciklama] =>


"Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nın ortak bir projesi olarak düzenlenen "Ekonomide Kadın Gücü" konulu panel 9 Kasım perşembe günü saat 13.30’da Sivas Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapılacaktır. Türkiye'nin rol model kadınlarının yer alacağı panelde;


Sivas Vali Yardımcısı Yeliz YILDIZHAN “Türk Kamu Yönetiminde Yönetici Kadınlar” başlıklı sunumu ile kendi deneyim hikâyesini paylaşacak.

 

Türkiye'nin önde gelen kadın girişimcilerinden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu  Başkanı ve Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim ARAS, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu  üyesi ve The House Cafe Turizm ve Ticaret A.Ş. Yönetici Ortağı Canan ÖZDEMİR başarı hikâyelerini paylaşacaklar.


Üniversitemiz Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu icra üyesi Doç. Dr. Sevda MUTLU Sivas’taki kadın girişimiciler üzerine yapmış olduğu ve kitaplaştırdığı araştırması, “Geleneksel Kimlikle Modern Kimlik Arasında Sıkışan Girişimci Kadınlar” başlıklı sunumunu yaparak kadın girişimcilerin karşılaştıkları sorunlara dikkat çekerek önerilerde bulunacaktır."  


Tüm Öğretim Üyelermiz ile İdari Personelimiz ve öğrencilerimiz davetlidir. 

 

[btarih] => 2017-11-06 [starih] => 2017-11-09 [birim] => [turu] => 0 [onemli] => 0 [renk] => 000000 [sirano] => 16549 [dil] => tr ) )