Array ( [0] => Array ( [Id] => 16277 [fakultekodu] => 1 [baslik] => İkinci Yabancı Dil Projesi Hakkında [aciklama] =>
Arapça kursuna katılacak araştırma görevlilerimiz 17 Ekim 2017 saat 10.00'da İlahiyat Fakültesi 4. kattaki konferans salonunda Araştırma Görevlisi Sema Tombul'un öncülüğünde bir araya gelecekler ve kursu verecek olan hocamız Safaa Sawsak ile birlikte kursun gününü ve saatini belirleyeceklerdir.
Almanca kursuna katılacak olan araştırma görevlilerimiz 18 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 15.00'de Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda Yrd. Doç. Dr. İbrahim Özbakır ile bir araya gelerek kursun tarihini, gününü ve saatini belirleyeceklerdir.
Fransızca kursuna katılacak araştırma görevlilerimiz 19 Ekim 2017 Perşembe günü saat 14.00'de Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda Doç. Dr. Ahmet Yılmaz ile birlikte kursun gününü ve saatini belirleyeceklerdir.
Rusça kursuna katılacaklarla ilgili en kısa süre içerisinde kursa katılacak araştırma görevlilerimize bilgi verilecektir.
İspanyolca ve Korece kursları yeterli sayıya ulaşamadığı için açılamayacaktır.
Farsça'yı seçen araştırma görevlilerimizin sayısı 9'dur. İlerleyen süre içerisinde bu sayıda artış olduğunda kurs açılacaktır.
1-Arapça Dil Kursuna Katılacaklar
1-Fadime İşcan Karasu
2-Sema Tombul
3-Gülistan Aktaş
4-Koray Sayın
5-Rabia Yıldırım
6-Ahmet Şevki Taşkıran
7-Hacı Ahmet Karataş
8-Ayşe Çırçır
9-Kubilay Yılmaz
10-Rahim Arslan
11-İbrahim Buldur
12--Buket Çelik
13-İsmail Altuntaş
2-Almanca Dil Kursuna Katılacaklar
1-Aycan Buldur
2-Gamze Kurtçu
3-Hasan çetin
4-Alper Ay
5-Cihan Hasçizmeci
6-Pınar Koç
7-Ezgi Yıldız
8-Handan Güneş
9-Ayşe Çağrıcı Zengin
10-Deniz Kurtaran
11-Hülya Koçyiğit
12-Zeynep Temel Mert
13-Burcu Çirçi Selçuk
14-Hilal Bal
15-Nurşah Kütük
16-Zeliha Bedir
17-Zeycan Ünivar Altınay
18-Eren Yücel
19-Gülşah Özdemir
20-Hayrettin Yavuz
21-Şeyda Berk
22-Fatma Tok Yıldız
23-Kübra Erturhan Türk
24-Esra Başer
25-Burak Tüzün
26-Burcu Kübra Süha
27-Sefa Erdem
28-Necmettin İşçi
29-Ferdi Selim
30-Muammer Aktay
31-Zafer Gündüz
32-Sercan Acar
33-Didem kaya
34-Şenay Baras Doğan
35-Hilal Erturhan Ilçın
36-İlker İnan Akçay
37-Erol Cengiz
38-Oktay Göktaş
39-Özgür Işın
40-Bahadır Şengün
41-Abdülkadir Bayram
42-Emrah Tunç
43-S. Melike Bikeç
44-Halit Şengel
45-Selim Ümmü Ozsoy Ular
46-Osman Dursun
47-Hatun Ercan
48-Emine Ünal
49-Aykut Altıntaş
50-Murat Arslan
51-Sakine Kıratlı
52-Sevgi Erzen
53-Rukiye Göğen
54-Güler Bayar Kalaycı
55-Ayşe Burcu Aktaş
56-Gülay Güler
57-Özgür ipek
58-Sema Mısık
59-Kemal Mert Önal
60-Serkan Kapancık
61-Ömer Karabey
62-Murat Caner
63-M. Zafer Taşçı
64-İlker Durgut
65-Yusuf Kahraman
66-Fatih Santur
67-Mustafa Emek
68-Yunus Emre Işık
69-Emre Delibaş
70-Abdülkadir Şeker
71-Abdurrahman Takçı
72-Hüseyin Güngör
73-Mustafa Ozan Atasoy
74-Güldal Doğruyol
75-İnanç Baran
76-Murat Çıkan
77-Kübra Demir
78-Mahmure Eşgünoğlu
79-Firdevs savaş
80-Rasim Mahmutoğlu
81-Berna Özenoğlu Kutlu
82-B. Özgür Alaybin
83-Ozan Öztürk
84-Mehmet Erdoğmuş,
85-Eren Bostancı
3-Fransızca Dil Kursuna Katılacaklar
1-İclal Gökkuş
2-İlknur Can
3-Hilal Kahraman
4-İpek Yıldız
5-Taha Yasir Mert
6-Belkıs Zeynep Özışık
7-Fatma Eren
8-Elif Demir
9-Çiğdem Yel
10-Yasemin Canikli
11-Meltem Yılmaz Bilecen
12-Ferhat Koca
13-Emre Koç
14-Ayhan Üngördü
15-Kenan Polat
16-Murat Sarıbaş
17-Neşe Demirci
18-Feride Özlem Elagöz
19-Nil Özbilim Şahin
20-Özgül Doğan
21-Serap Çetinkaya
22-Sümeyye Coskun
23-Gürcan Arslan
24-Nurperim Tosun
25-Yasin Görmez
26-Sevda Karaseyfioğlu Paşalı
27-Ayşe Karabey
28-Fatma Köybaşı
29-Burcu Seçkin Halat
30-Olcay Kahraman
31-Mustafa Elmas
32-Esma Korucu
33-Tuğba Doğan
34-Hatice Aybüke Doğan
35-Özge Sinem İmrağ
36-Oğuz Selim Kobala
37-Mustafa Temiz
38-Derya Toksöz
39-Kaan Çimen
40-Özge Nur Güvendi
41-Elif Tekin
42-M. Zeynep Kemerli
4-Rusça Dil Kursuna katılacaklar
1-Gülçin Oflaz
2-Gülseda Eyceyurt Türk
3-Kübra polat
4-Duygu Altaylı Özgül
5-Taha Tuna kaya
6-Ersin polat
7-Mehmet Ali Deveci
8-Murat fatih Tuna
9-kenan konur
10-Cem Gökmen
11-Ömer Temizkan
12-Fatih Köse
13-Kenan Yurtsar
14-bedrettin Coşkun
15-Yusuf Demir
16-Derya Betül Ünsal Çelimli