Array ( [0] => Array ( [Id] => 13262 [fakultekodu] => 1 [baslik] => Yatay Geçiş Yedek Kayıtları [aciklama] =>
Üniversitemizin çeşitli birimlerine yedek listeden başarı puanına göre yatay geçiş yapmaya hak kazanan aşağıda isimleri yazılı öğrencilerin kayıtları, 9 Eylül 2016 Cuma günü Öğrenci İşleri Dairesinde yapılacaktır.
ADI SOYADI BÖLÜMÜ
ECZACILIK FAKÜLTESİ:
Talip Arslan
Sümeyye Karataş
Büşra Vert
Mehmet Uslu
EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Buse Yavaş Psikoloji
Mihriban Karadaş Psikoloji
Ayşe Nur Polat Sosyal Hizmet
Haşim Sevinç Sosyal Hizmet
Züla Fındık Sosyal Hizmet
Yunus Emre Topçu Sosyal Hizmet
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
Ali Irmak
Mustafa Sami Derin
İsa Değirmenci
Mehmet Asığbulmuş
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Sevda Deniz Hemşirelik
Pınar Şen Hemşirelik
Ebru Avcı Ebelik
Öznur Öz Ebelik
MİMARLIK FAKÜLTESİ
Yılmaz Şahin Ayyıldız Mimarlık
Muhammet Said Erdemonar “
Yusuf Asa “
Nurcan Demirbilek “
EĞİTİM FAKÜLTESİ
İrem Tunç İlköğretim Matematik
Şeyma Öç “
Büşra Bozkurt Okul Öncesi Öğretmenliği
Büşra Sefil “
Kübra Şele “
Zahide Sinem Karakuş “
Sakine Ertuğ “
Zehra Doğan Sınıf Öğretmenliği
Fatih İbrahim Cengiz “
Ramazan Kadıoğlu Rehberlik ve Psikolojik Dan.
Duygu Şenses “
Şeyma Kızıl “
Esma Sepet “
Fatma Aykutluğ İngiliz Dili ve Eğit.
Merve Olgun “
Merve Özbek “
Dilan Şahin Türkçe
Şeyma Saygın “
Muharrem Kaya “
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Sümeyye Şenyurt İnşaat Müh.
Nurtekin Yılmaz “
VETERİNER FAKÜLTESİ
İsmail Ağır
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
Kübra Kızılkaya Bed.Eğt.ve Spor Öğr.
TIP FAKÜLTESİ
Furkan Berk Barut
İlayda Gülepsan Aktaş
Betül Altundal
Zeynep Kalkuz
Merve Nur Furkan
Halil Burak Dedeoğlu
Bilal Esat Temiz
Abdurrahman Baskın
İrem Aygül
Hatice Serra Malas
Mustafa Burgaç
Kenan Budak Tum
Tuğçe Dilara Bankir
Seyit Mehmet Ceylan
Aytaç Akrep
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
Meltem İnan
Muhammet Kandemi
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
Sena Gündüz Anestezi
Mesut Şahan “
Batuhan Kısa Tıbbi Görüntüleme
Burcu Sağlık Odyometri
Berna Bakrak Fizyoterapi
Selma Esin “
Esra Ceylan İlk ve Acil Yardım
Berat Cin “
Özgür Biçer Ameliyathane
Abdulselam Oktay “
Zeynep Güllü Soysal “
Oya Kudret Diyaliz
Kübra Gül Özdemir “
Mehmet Toprak “