Sürekli İşçi Alım Kura İlanı (Güvenlik Görevlisi-Hasta Bakımı ve Temizliği Görevlisi)

Duyuru Başlama Tarihi : 07.06.2020 - Duyuru Bitiş Tarihi : 08.06.2020

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Üniversitemiz Hastanesine alınacak 200 “Sürekli İşçi” nin tespitine yönelik 8 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 09.00’da çekilecek kuraya gireceklerin isim listesi aşağıdadır. 

 

NOT:
1-    Noter Kurasına katılacakların isim listesi, kura tarihi, yeri, saati ve sonuçları www.cumhuriyet.edu.tr internet adresinden ayrıca duyurulacaktır.

 

2-    Ülkemizde de görülmekte olan COVID-19 pandemisi nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla bahsi geçen kura çekimi, başvuru yapanların katılımına kapalı olacaktır. Kura çekimi Sivas Cumhuriyet Üniversitesinin www.instagram.com/cumunivkurumsal instagram hesabında canlı olarak yayınlanacaktır. Ayrıca kura çekim işleminin tamamlanmasının ardından kura çekiminin tamamını izlemek isteyenler Üniversite web sayfası duyurular kısmından kura çekim görüntülerine ulaşabilecektir. 

 

3-    Kura işleminin 08/06/2020 tarihinde saat 09.00 da Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezi Salonunda yapılması planlanmış olup herhangi bir değişiklik olması durumunda www.cumhuriyet.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır.

 

4-    Yapılan noter kurası sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar Üniversitemizin internet sitesinde (http://www.cumhuriyet.edu.tr) ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

5-    Başvuru yapan adayların başvuru sürecini belirtilen internet adresinden takip etmeleri önem arz etmektedir.

 

6-    Belge teslim tarihi ve yeri, http://www.cumhuriyet.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır.

 

7-    Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak ve yerlerine sıralamada yer alan yedek adaylar dâhil edilecektir.

 

 

 

 

 


 

AYLARA GÖRE DUYURULAR