AÖF SİVAS
AÖF SIVAS
Tanıtım
Yönetim
Linkler
Sivas İli Okullar Listesi
Görev Talebi, Görev İptali
Görevlendirmelerle ilgili bazı açıklamalar...
Sınav Binaları - Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Merkezi Krokisi
Adayların Sıkça Yönelttiği Sorular
Anadolu Üniversitesi AÖF Temsilcilerine...
Sınavlarda Görev Alanlara Uyarılar
Sivas İçin Sınav Takvimi
AÖF Sınavlarında Görevlendirmeler
İletişim

Duyurular
Duyurular
Görev Talebi, Görev İptali
          GÖREV TALEBİ:

Anadolu Üniveristesi tarafından yapılan sınavlarda görevlendirmeler tercihler doğrultusunda yapılmaktadır. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan sınavlarda görev alabilmeniz, görev talebi için belirtilen süre içerisinde http://sinav.anadolu.edu.tr/augis/ adresinden görev talebinde bulunmanıza bağlıdır. 

Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz "Görev Talep Formu"nu doldurarak iade görevlerden talepte bulunabilirsiniz. Formun açılmaması durumunda ise auaof@cumhuriyet.edu.tr mail adresine görev almak istediğiniz sınavın bilgileri (Birden fazla oturum var ise oturum bilgisi de eklenmelidir), unvan, ad ve soyad, TC kimlik no ve telefon numaranızı mail olarak bildirmeniz gerekmektedir.   (Telefonla ya da  büroya gelerek yapılan görev talepleri dikkate alınmamaktadır.)

 

 

GÖREV İPTALİ:

Size ulaşan görevlerinizi fakülte/yüksekokul yekilisine ulaştırdığınızda koordinatörlüğüme ulaşması ile birlikte göreviniz iade edilmiş olmaktadır. Sınavdan önceki gün  görevi iade etmeniz gerekir ise "Görev İptal Formu"nu doldurmanız gerekmektedir (Onaylanmış bir göreve mazaretsiz gelinmediğinde cezalı duruma düşülmektedir). 


 

 

GÖREVLİ BİLGİLERİNDEKİ DEĞİŞİKLİKLER:

Bina Yöneticileri (Fakülte Sekreterleri, Yüksek Okul Sekreterleri) Ünvan değişikliği gibi bilgileri güncelleyebilmektedir. Yeni göreve başlama, görevden ayrılma, fotoğraf güncelleme ve şifre değişikliği gibi işlemler de Bina Yöneticileri tarafından yapılabilmektedir. Anılan durumlar için görevli olduğunuz birimin Bina Yöneticisine başvurmanız yeterli olacaktır.

 

 
CÜBID - Cumhuriyet Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Yazılım Geliştirme Grubu